Resultados anteriores al final de la tabla

FECHAS   COMPETICIÓN LOCALIDAD PISCINA ÁMBITO CATEGORÍA HORARIO  
Del Al RESULTADOS SERIES       CALENT. COMPET.
2/03/2019 3/03/2019 CTO. ESPAÑA SELEC. AUTONM. - C.S.D. MADRID   RFEN ALEVÍN    
2/03/2019 2/03/2019

5ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

5JLTBBU    5JLPREBENBU

BURGOS

Series    Series

EL PLANTÍO TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
14:30 15:00
2/03/2019 2/03/2019

5ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

5JLTBZA    5JLPREBENZA

ZAMORA

Series    Series

ALMENDROS TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
09:00 09:30
2/03/2019 2/03/2019 I TROFEO FONDO MASTER TIZONA BURGOS BURGOS EL PLANTÍO TERRITORIAL MASTER 14:30 15:00
3/03/2019 3/03/2019

5ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

5JLTBAR    5JLPREBENAR

ARANDA DE DUERO

Series    Series

PISCINA MUNICIPAL CLIMATIZADA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
11:30 12:00
3/03/2019 3/03/2019

5ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

5JLTBBE    5JLPREBENBE

BENAVENTE

Series    Series

PISCINA MUNICIPAL TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
09:30 10:30
3/03/2019 3/03/2019

5ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

5JLTBPO    5JLPREBENPO

PONFERRADA

Series    Series

EL TORALIN TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
10:00 10:45
3/03/2019 3/03/2019

5ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

5JLTBSA    5JLPREBENSA

SALAMANCA

Series    Series

LA ALAMEDILLA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
10:30 11:00
9/03/2019 10/03/2019 V CTO. C Y L. ABSOLUTO OPEN INVIERNO
CTO. C Y L. JUNIOR INVIERNO
VALLADOLID
Series   Web
CPTD RÍO ESGUEVA ABSOLUTO: NACIONAL
JUNIOR: TERRITORIAL
ABSOLUTO
JUNIOR

SM: 08:30
ST: 15:30
DM: 08:30
DT: 15:30

SM: 10:00
ST: 17:00
DM: 10:00
DT: 16:30
9/03/2019 9/03/2019

5ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

5JLTBSG    5JLPREBENSG

SEGOVIA
Series    Series
CASINO LA UNIÓN TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
16:30 17:00
10/03/2019 10/03/2019 5ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
5JLTBPA    5JLPREBENPA
PALENCIA
Series    Series
CAMPOS GÓTICOS TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
10:00 10:30
10/03/2019 10/03/2019 5ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
5JLTBAV    5JLPREBENAV
ÁVILA
Series    Series
SEMINARIO TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
19:30 20:00
14/03/2019 17/03/2019 CAMPEONATO DE ESPAÑA INFANTIL GIJÓN   RFEN INFANTIL    
15/03/2019 15/03/2019

5ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

5JLTBVA    5JLPREBENVA

VALLADOLID
Series    Series
BENITO SANZ DE LA RICA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
20:00 20:30
16/03/2019 16/03/2019 III OPEN DE INVIERNO NATACIÓN ARTISTICA         ALEVÍN, INFANTIL, JUNIOR Y SENIOR VALLADOLID
Programa
CPTD RÍO ESGUEVA NACIONAL
ALEVÍN
INFANTIL
JUNIOR
SENIOR
9:30 10:30
16/03/2019 16/03/2019 II TROFEO OPEN LA VENATORIA "NADADOR COMPLETO" LEÓN
Series   Web
LA PALOMERA NACIONAL ABSOLUTO - JUNIOR
INFANTIL
ALEVÍN
BENJAMÍN
9:30 10:30
16/03/2019 16/03/2019 VIII TROFEO MASTER LA VENATORIA LEÓN
Series Web
LA PALOMERA NACIONAL MASTER 15:30 16:30
22/03/2019 24/03/2019 XX CTO. ESPAÑA ALEV-INF INVIERNO SABADELL   RFEN INFANTIL
ALEVÍN
   
23/03/2019 23/03/2019

4ª JORNADA LIGA INFANTIL – ALEVÍN

4JLTINBU    4JLTALBU

BURGOS

Series  Series

EL PLANTÍO TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
14:30 15:00
23/03/2019 23/03/2019

4ª JORNADA LIGA INFANTIL – ALEVÍN

4JLTINLE    4JLTALLE

LEÓN

Series    Series

LA PALOMERA TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
15:30 16:30
23/03/2019 23/03/2019

4ª JORNADA LIGA INFANTIL – ALEVÍN

4JLTINPO    4JLTALPO

PONFERRADA

Series    Series

LA UNIVERSIDAD TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
15:30 16:30
24/03/2019 24/03/2019

4ª JORNADA LIGA INFANTIL – ALEVÍN

4JLTINVA    4JLTALVA

VALLADOLID

Series  Series

HUERTA DEL REY TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
9:00 10:00
30/03/2019 31/03/2019 CAMPEONATO CASTILLA Y LEON ABSOLUTO TROFEO         CIUDAD DE VALLADOLID VALLADOLID
Web
CPTD RÍO ESGUEVA TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL

SM: 09:00
ST: 16:00
DM: 09:00

SM: 10:00
ST: 17:00
DM: 10:00
5/04/2019 7/04/2019 XX CTO. ESPAÑA JUN-SEN INVIERNO VALLADOLID   RFEN JUNIOR
SENIOR
   
6/04/2019 6/04/2019 6ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN SEGOVIA CASINO LA UNIÓN TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
16:30 17:00
6/04/2019 6/04/2019 6ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

BURGOS

Series

EL PLANTÍO TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
14:30 15:00
6/04/2019 6/04/2019 6ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

ZAMORA

Series

ALMENDROS TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
09:00 09:30
6/04/2019 10/04/2019 CTO.ESPAÑA ABSOLUTO OPEN
CTO. DE ESPAÑA JUNIOR
SABADELL   RFEN ABSOLUTO
JUNIOR
   
7/04/2019 7/04/2019 6ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

ARANDA DE DUERO

Series

PISCINA MUNICIPAL CLIMATIZADA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
11:30 12:00
7/04/2019 7/04/2019 6ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

ÁVILA

Series

SEMINARIO TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
19:30 20:00
7/04/2019 7/04/2019 6ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

BENAVENTE

Series

PISCINA MUNICIPAL TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
9:30 10:30
7/04/2019 7/04/2019 6ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

LEÓN

Series

LA PALOMERA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
9:15 10:00
7/04/2019 7/04/2019 6ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

PALENCIA

Series

CAMPOS GÓTICOS TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
10:00 10:30
7/04/2019 7/04/2019 6ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

SALAMANCA

Series

LA ALAMEDILLA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
10:30 11:00
12/04/2019 12/04/2019 6ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

VALLADOLID

Series

BENITO SANZ DE LA RICA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
20:00 20:30
13/04/2019 13/04/2019 VI TROFEO OPEN MASTER TIZONA

BURGOS

Series

EL PLANTÍO NACIONAL MASTER 14:30 15:00
27/04/2019 27/04/2019 5ª JORNADA LIGA INFANTIL – ALEVÍN BURGOS EL PLANTÍO TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
14:30 15:00
27/04/2019 27/04/2019 5ª JORNADA LIGA INFANTIL – ALEVÍN MEDINA DEL CAMPO MUNICIPAL CUBIERTA TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
15:45 16:30
27/04/2019 27/04/2019 5ª JORNADA LIGA INFANTIL – ALEVÍN PONFERRADA LA UNIVERSIDAD TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
15:30 16:30
27/04/2019 27/04/2019 5ª JORNADA LIGA INFANTIL – ALEVÍN SEGOVIA JOSE CARLOS CASADO TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
16:00 16:45
01/05/2019 01/05/2019 XII TROFEO OPEN CIUDA DE BURGOS BURGOS EL PANTÍO NACIONAL TODAS

SM:09:00

ST:16:00

SM: 10:00

ST: 17:00

3/05/2019 3/05/2019 7ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN VALLADOLID BENITO SANZ DE LA RICA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
20:00 20:30
4/05/2019 4/05/2019 7ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN ZAMORA ALMENDROS TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
09:00 09:30
5/05/2019 5/05/2019 7ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN ÁVILA SEMINARIO TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
19:30 20:00
5/05/2019 5/05/2019 7ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN BENAVENTE PISCINA MUNICIPAL TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
9:30 10:30
5/05/2019 5/05/2019 7ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN LEÓN LA PALOMERA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
9:15 10:00
5/05/2019 5/05/2019 7ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN PALENCIA CAMPOS GÓTICOS TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
10:00 10:30
5/05/2019 5/05/2019 7ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN SALAMANCA LA ALAMEDILLA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
10:00 10:30
11/05/2019 11/05/2019 7ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN SEGOVIA CASINO LA UNIÓN TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
16:30 17:00
11/05/2019 12/05/2019 CAMPEONATO DE CASTILLA Y LEÓN ABSOLUTO TROFEO SAN PEDRO REGALADO VALLADOLID CPTD RÍO ESGUEVA TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL

SM: 09:00
ST: 16:00
DM: 09:00

SM: 10:00
ST: 17:00
DM: 10:00
18/05/2019 18/05/2019 VI TROFEO NACIONAL DE NATACIÓN ABULENSE AVILA ESCUELA NACIONAL DE POLICIA AVILA SEGÚN NORMATIVA

M: 09:00

T: 15:30

M: 10:00

T: 16:30

18/05/2019 18/05/2019 IV OPEN DE CASTILLA Y LEÓN ABSOLUTO DE VERANO NATACION ARTÍSTICA VALLADOLID CPTD RÍO ESGUEVA NACIONAL ABSOLUTA 9:30 10:30
18/05/2019 18/05/2019 6ª JORNADA LIGA ALEVÍN LEÓN LA PALOMERA TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
15:30 16:30
19/05/2019 19/05/2019 6ª JORNADA LIGA ALEVÍN PALENCIA CAMPOS GÓTICOS TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
9:00 9:45
18/05/2019 18/05/2019 6ª JORNADA LIGA ALEVÍN PONFERRADA LA UNIVERSIDAD TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
15:30 16:30
19/05/2019 19/05/2019 6ª JORNADA LIGA ALEVÍN SALAMANCA LA ALAMEDILLA TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
9:30 10:15
24/05/2019 26/05/2019 2ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO ARANDA DE DUERO   TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
   
24/05/2019 24/05/2019 2ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO BENAVENTE PISCINA MUNICIPAL TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
21:00 22:00
24/05/2019 26/05/2019 2ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO ARANDA DE DUERO   TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
   
25/05/2019 25/05/2019 7ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN ARANDA DE DUERO PISCINA MUNICIPAL CUBIERTA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
11:30 12:00
25/05/2019 25/05/2019 7ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN BURGOS EL PLANTÍO TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
14:30 15:00
25/05/2019 25/05/2019 2ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO ÁVILA SEMINARIO TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
20:30 21:00
25/05/2019 25/05/2019 2ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO BURGOS EL PLANTÍO TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
14:30 15:00
25/05/2019 25/05/2019 2ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO LEÓN LA PALOMERA TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
9:00 10:00
25/05/2019 25/05/2019 2ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO SALAMANCA LA ALAMEDILLA TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
20:30 21:00
25/05/2019 25/05/2019 2ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO SEGOVIA JOSE CARLOS CASADO TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
14:30 15:00
25/05/2019 25/05/2019 2ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO VALLADOLID CPTD RÍO ESGUEVA TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
16:00 17:00
25/05/2019 25/05/2019 2ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO ZAMORA ALMENDROS TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
9:00 9:45
25/05/2019 25/05/2019 2ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO LEÓN LA PALOMERA TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
15:00 16:00
25/05/2019 25/05/2019 2ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO ZAMORA ALMENDROS TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
16:00 16:45
26/05/2019 26/05/2019 2ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO PALENCIA CAMPOS GÓTICOS TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
10:00 10:30
26/05/2019 26/05/2019 2ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO ÁVILA SEMINARIO TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
20:30 21:00
26/05/2019 26/05/2019 2ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO BENAVENTE PISCINA MUNICIPAL TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
9:30 10:30
26/05/2019 26/05/2019 2ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO BURGOS EL PLANTÍO TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
14:30 15:00
26/05/2019 26/05/2019 2ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO PALENCIA CAMPOS GÓTICOS TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
10:00 10:30
26/05/2019 26/05/2019 2ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO SALAMANCA LA ALAMEDILLA TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
10:30 11:00
26/05/2019 26/05/2019 2ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO SEGOVIA JOSE CARLOS CASADO TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
14:30 15:00
26/05/2019 26/05/2019 2ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO VALLADOLID CPTD RÍO ESGUEVA TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
9:00 10:00
1/06/2019 1/06/2019 V OPEN CASTILLA Y LEÓN MASTER VERANO VALLADOLID CPTD RÍO ESGUEVA NACIONAL MASTER M: 9:30
T: 15:30
M: 10:30
T: 16:30
2/06/2019 2/06/2019 VI COPA DE VERANO DE C. y L. DE WATERPOLO VALLADOLID CPTD RÍO ESGUEVA TERRITORIAL A DETERMINAR 9:30 10:30
2/06/2019 2/06/2019 I GRAN PREMIO DE NATACIÓN CIUDAD DE ÁVILA ÁVILA ESCUELA NACIONAL DE POLICIA NACIONAL SEGÚN NORMATIVA

M: 09:00

T: 15:30

M: 10:00

T: 16:30

8/06/2019 8/06/2019 FASE FINAL NADADOR COMPLETO PROMESAS VALLADOLID CPTD RÍO ESGUEVA TERRITORIAL ALEVÍN 16:00 17:00
9/06/2019 9/06/2019 XI         CAMPEONATO DE ESCUELAS DEL NORTE-OPEN NATACIÓN ARTÍSTICA VALLADOLID CPTD RÍO ESGUEVA NACIONAL
ALEVÍN
INFANTIL
JUNIOR
9:30 10:30
14/06/2019 16/06/2019 CAMPEONATO DE ESPAÑA AGUAS ABIERTAS     RFEN ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
   
15/06/2019 15/06/2019 IV CAMPEONATO CASTILLA Y LEÓN BENJAMÍN LEÓN LA PALOMERA TERRITORIAL BENJAMÍN
M: 9:30
T: 15:30
M: 10:30
T: 16:30
22/06/2019 22/06/2019 III         OPEN DE VERANO NATACION ARTISTICA ALEVÍN, INFANTIL, JUNIOR VALLADOLID HUERTA DEL REY NACIONAL
ALEVÍN
INFANTIL
JUNIOR
9:30 10:30
22/06/2019 23/06/2019 V CAMPEONATO CASTILLA Y LEÓN OPEN ALEVÍN DE VERANO VALLADOLID CPTD RÍO ESGUEVA NACIONAL ALEVÍN
SM: 09:00
ST: 16:00
DM: 09:00
DT: 15:30

SM: 10:00
ST: 17:00
DM: 10:00
DT: 16:30
27/06/2019 30/06/2019 CAMPEONATO DE ESPAÑA OPEN MASTER DE VERANO     RFEN MASTER    
29/06/2019 30/06/2019 CAMPEONATO CASTILLA Y LEÓN INFANTIL DE VERANO VALLADOLID CPTD RÍO ESGUEVA TERRITORIAL INFANTIL
SM: 09:00
ST: 16:00
DM: 09:00
DT: 15:30

SM: 10:00
ST: 17:00
DM: 10:00
DT: 16:30
6/07/2019 7/07/2019 V CTO. C Y L. ABSOLUTO OPEN VERANO
CTO. C Y L. JUNIOR VERANO
VALLADOLID CPTD RÍO ESGUEVA ABSOLUTO: NACIONAL
JUNIOR: TERRITORIAL
ABSOLUTO
JUNIOR

SM: 09:00
ST: 16:00
DM: 09:00
DT: 15:30

SM: 10:00
ST: 17:00
DM: 10:00
DT: 16:30
18/07/2019 21/07/2019 CAMPEONATO DE ESPAÑA ALEVÍN TARRAGONA   RFEN ALEVÍN    
27/07/2019 30/07/2019 CAMPEONATO DE ESPAÑA INFANTIL BARCELONA   RFEN INFANTIL    
3/08/2019 7/08/2019 CTO.ESPAÑA ABSOLUTO OPEN
CTO. DE ESPAÑA JUNIOR
TERRASSA   RFEN ABSOLUTO
JUNIOR
   
                 
                 
19/10/2018
20/10/2018
19/10/2018
20/10/2018
1ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
2ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
ARANDA DE DUERO
Series
PISCINA CUBIERTA MUNICIPAL TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
20:00
16:30
20:30
17:00
19/10/2018
21/10/2018
19/10/2018
21/10/2018
1ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
2ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
BENAVENTE
Series
PISCINA MUNICIPAL TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
21:00
9:30
22:00
10:30
20/10/2018
21/10/2018
20/10/2018
21/10/2018
1ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
2ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
ÁVILA
Series
SEMINARIO TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
20:30
20:30
21:00
21:00
20/10/2018
21/10/2018
20/10/2018
21/10/2018
1ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
2ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
BURGOS
Series
EL PLANTÍO TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
14:30
14:30
15:00
15:00
20/10/2018
20/10/2018
20/10/2018
20/10/2018
1ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
2ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
LEÓN
Series
LA PALOMERA TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
9:00
15:00
10:00
16:00
20/10/2018
21/10/2018
20/10/2018
21/10/2018
1ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
2ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
PALENCIA
Series
CAMPOS GÓTICOS TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
20:00
10:00
20:30
10:30
20/10/2018
21/10/2018
20/10/2018
21/10/2018
1ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
2ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
SALAMANCA
Series
LA ALAMEDILLA TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
20:30
10:30
21:00
11:00
20/10/2018
21/10/2018
20/10/2018
21/10/2018
1ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
2ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
SEGOVIA
Series
JOSE CARLOS CASADO TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
14:30
14:30
15:00
15:00
20/10/2018
21/10/2018
20/10/2018
21/10/2018
1ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
2ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
VALLADOLID
Series
CPTD RÍO ESGUEVA TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
16:00
9:00
17:00
10:00
20/10/2018
20/10/2018
20/10/2018
20/10/2018
1ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
2ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
ZAMORA
Series
ALMENDROS TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
9:00
16:00
9:45
16:45
27/10/2018 27/10/2018 1ª JORNADA LIGA ALEVÍN ZAMORA
Series
ALMENDROS TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
16:00 16:45
27/10/2018 27/10/2018 1ª JORNADA LIGA ALEVÍN LEÓN
Series
LA PALOMERA TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
15:30 16:30
28/10/2018 28/10/2018 1ª JORNADA LIGA ALEVÍN VALLADOLID
Series
HUERTA DEL REY TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
9:00 10:00
28/10/2018 28/10/2018 1ª JORNADA LIGA ALEVÍN PALENCIA
Series
CAMPOS GÓTICOS TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
9:00 9:45
2/11/2018
4/11/2018
2/11/2018
4/11/2018
3ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
4ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
BENAVENTE
Series
PISCINA MUNICIPAL TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
21:00
9:30
22:00
10:30
2/11/2018 2/11/2018 3ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT VALLADOLID
Series
BENITO SANZ DE LA RICA TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
20:00 20:30
3/11/2018
4/11/2018
3/11/2018
4/11/2018
3ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
4ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
BURGOS
Series
EL PLANTÍO TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
14:30
14:30
15:00
15:00
3/11/2018
3/11/2018
3/11/2018
3/11/2018
3ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
4ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
LEÓN
Series
LA PALOMERA TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
9:00
15:00
10:00
16:00
3/11/2018
4/11/2018
3/11/2018
4/11/2018
3ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
4ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
SALAMANCA
Series
LA ALAMEDILLA TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
20:30
10:30
21:00
11:00
3/11/2018
4/11/2018
3/11/2018
4/11/2018
3ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
4ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
SEGOVIA
Series
JOSE CARLOS CASADO TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
14:30
14:30
15:00
15:00
3/11/2018
3/11/2018
3/11/2018
3/11/2018
3ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
4ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
ZAMORA
Series
ALMENDROS TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
9:00
16:00
9:45
16:45
3/11/2018 3/11/2018 1ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
1JLTBBU             1JLPREBENBU
BURGOS
Series     Series
EL PLANTÍO TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
14:30 15:00
4/11/2018 4/11/2018 4ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT VALLADOLID
Series
CPTD RÍO ESGUEVA TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
9:00 10:00
9/11/2018
10/11/2018
9/11/2018
10/11/2018
3ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
4ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
ARANDA DE DUERO
Series
PISCINA CUBIERTA MUNICIPAL TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
20:00
16:30
20:30
17:00
10/11/2018
11/11/2018
10/11/2018
11/11/2018
3ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
4ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
ÁVILA
Series
SEMINARIO TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
20:30
20:30
21:00
21:00
10/11/2018
11/11/2018
10/11/2018
11/11/2018
3ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
4ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
PALENCIA
Series
CAMPOS GÓTICOS TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
20:00
9:00
20:30
9:30
10/11/2018 10/11/2018 1ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
1JLTBAR    1LPREBENAR
ARANDA DE DUERO
Series     Series
PISCINA CUBIERTA MUNICIPAL TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
16:30 17:00
11/11/2018 11/11/2018 1ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
1JLTBPA         1JLPREBENPA
PALENCIA
Series     Series
CAMPOS GÓTICOS TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
9:00 9:30
15/11/2018 18/11/2018 LXII CAMPEONATO ESPAÑA ABSOLUTO P.25 BARCELONA   RFEN ABSOLUTA    
16/11/2018 16/11/2018 1ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
1JLTBVA     1JLPREBENVA
VALLADOLID
Series   Series
BENITO SANZ DE LA RICA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
20:00 20:30
17/11/2018 17/11/2018 1ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
1JLTBSG      1JLPREBENSG
SEGOVIA
Series    Series
CASINO LA UNIÓN TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
16:30 17:00
17/11/2018 17/11/2018 1ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
1JLTBZA    1JLPREBENZA
ZAMORA
Series    Series
ALMENDROS TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
9:00 9:30
18/11/2018 18/11/2018 1ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
1JLTBAV    1JLPREBENAV
ÁVILA
Series    Series
SEMINARIO TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
19:30 20:00
18/11/2018 18/11/2018 1ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
1JLTBBE    1JLPREBENBE
BENAVENTE
Series    Series
PISCINA MUNICIPAL TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
21:00 22:00
18/11/2018 18/11/2018 1ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
1JLTBLE      1JLPREBENLE
LEÓN
Series    Series
LA PALOMERA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
9:15 10:00
18/11/2018 18/11/2018 1ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
1JLTBSA      1JLPREBENSA
SALAMANCA
Series    Series
LA ALAMEDILLA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
10:30 11:00
24/11/2018 24/11/2018 2ª JORNADA LIGA INFANTIL – ALEVÍN
2JLTINSG      2JLTALSG
SEGOVIA
Series    Series
JOSE CARLOS CASADO TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
16:00 16:45
24/11/2018 24/11/2018 2ª JORNADA LIGA INFANTIL – ALEVÍN
2JLTINLE      2JLTALLE
LEÓN
Series    Series
LA PALOMERA TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
15:30 16:30
24/11/2018 24/11/2018 2ª JORNADA LIGA INFANTIL – ALEVÍN
2JLTINZA      2JLTALZA
ZAMORA
Series    Series
ALMENDROS TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
16:00 16:45
25/11/2018 25/11/2018 2ª JORNADA LIGA INFANTIL – ALEVÍN
2JLTINSA      2JLTALSA
SALAMANCA
Series    Series
LA ALAMEDILLA TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
9:30 10:15
30/11/2018
2/12/2018
30/11/2018
2/12/2018
5ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
6ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
BENAVENTE
Series
PISCINA MUNICIPAL TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
21:00
9:30
22:00
10:30
30/11/2018
1/12/2018
30/11/2018
1/12/2018
5ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
6ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
ARANDA DE DUERO
Series
PISCINA CUBIERTA MUNICIPAL TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
20:00
16:30
20:30
17:00
1/12/2018
2/12/2018
1/12/2018
2/12/2018
5ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
6ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
ÁVILA
Series
SEMINARIO TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
20:30
20:30
21:00
21:00
1/12/2018
2/12/2018
1/12/2018
2/12/2018
5ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
6ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
BURGOS
Series
EL PLANTÍO TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
14:30
14:30
15:00
15:00
1/12/2018
1/12/2018
1/12/2018
1/12/2018
5ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
6ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICA
T
LEÓN
Series
LA PALOMERA TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
9:00
15:00
10:00
16:00
1/12/2018
2/12/2018
1/12/2018
2/12/2018
5ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
6ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
PALENCIA
Series
CAMPOS GÓTICOS TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
20:00
9:00
20:30
9:30
1/12/2018
2/12/2018
1/12/2018
2/12/2018
5ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
6ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
SALAMANCA
Series
LA ALAMEDILLA TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
20:30
10:30
21:00
11:00
1/12/2018
2/12/2018
1/12/2018
2/12/2018
5ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
6ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
SEGOVIA
Series
JOSE CARLOS CASADO TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
14:30
14:30
15:00
15:00
1/12/2018
2/12/2018
1/12/2018
2/12/2018
5ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
6ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
VALLADOLID
Series
CPTD RÍO ESGUEVA TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
16:00
9:00
17:00
10:00
1/12/2018
1/12/2018
1/12/2018
1/12/2018
5ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
6ª J. COPA INVIERNO CLUBES-F.CLASIFICAT
ZAMORA
Series
ALMENDROS TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL
9:00
16:00
9:45
16:45
1/12/2018 1/12/2018 2ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
2JLTBAR      2JLPREBENAR
ARANDA DE DUERO
Series    Series
PISCINA CUBIERTA MUNICIPAL TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
16:30 17:00
1/12/2018 1/12/2018 2ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
2JLTBBU      2JLPREBENBU
BURGOS
Series    Series
EL PLANTÍO TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
14:30 15:00
1/12/2018 1/12/2018 2ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
2JLTBZA      2JLPREBENZA
ZAMORA
Series    Series
ALMENDROS TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
18:00 18:30
1/12/2018 2/12/2018 II CTO. ESPAÑA FIGURAS INFANTIL Y RUTINAS TÉCNICAS JUNIOR     RFEN JUNIOR
INFANTIL
   
2/12/2018 2/12/2018 2ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
2JLTBBE      2JLPREBENBE
BENAVENTE
Series    Series
PISCINA MUNICIPAL TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
9:30 10:30
2/12/2018 2/12/2018 2ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
2JLTBPA      2JLPREBENPA
PALENCIA
Series    Series
CAMPOS GÓTICOS TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
9:00 9:30
7/12/2018 7/12/2018 2ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
2JLTBVA      2JLPREBENVA
VALLADOLID
Series    Series
BENITO SANZ DE LA RICA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
20:00 20:30
08/12/2018 08/12/2018 XX TROFEO "OPEN" DE NATACION CIUDAD DE PONFERRADA PONFERRADA TORALÍN NACIONAL TODAS 9:30 10:00
9/12/2018 9/12/2018 2ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
2JLTBPO     2JLPREBENPO
PONFERRADA
Series    Series
TORALÍN TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
10:00 10:45
9/12/2018 9/12/2018 2ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
2JLTBSA      2JLPREBENSA
SALAMANCA
Series    Series
LA ALAMEDILLA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
10:30 11:00
15/12/2018 15/12/2018 2ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
2JLTBSG     2JLPREBENSG
SEGOVIA
Series    Series
CASINO LA UNIÓN TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
16:30 17:00
15/12/2018 16/12/2018 VI COPA INVIERNO DE CLUBES VALLADOLID
Series    Timming
CPTD RÍO ESGUEVA TERRITORIAL ABSOLUTA
JUNIOR
INFANTIL

SM: 09:00
ST: 16:00
DM: 09:00
DT: 15:30

SM: 10:00
ST: 17:00
DM: 10:00
DT: 16:30
16/12/2018 16/12/2018 2ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
2JLTBAV      2JLPREBENAV
ÁVILA
Series    Series
SEMINARIO TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
19:30 20:00
22/12/2018 22/12/2018 TROFEO NAVIDAD Y REYES SEGOVIA JOSE CARLOS CASADO        
11/01/2019 11/01/2019 3ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
3JLTBAR    3LPREBENAR
ARANDA DE DUERO
Series    Series
PISCINA MUNICIPAL CLIMATIZADA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
20:30 21:00
11/01/2019 11/01/2019 3ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
3JLTBVA    3LPREBENVA
VALLADOLID
Series    Series
BENITO SANZ DE LA RICA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
20:00 20:30
12/01/2019 12/01/2019 3ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
3JLTBSG    3LPREBENSG
SEGOVIA
Series    Series
CASINO LA UNIÓN TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
16:30 17:00
12/01/2019 12/01/2019 3ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
3JLTBBU 3LPREBENBUN
BURGOS
Series    Series
EL PLANTÍO TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
14:30 15:00
12/01/2019 12/01/2019 3ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
3JLTBZA    3LPREBENZA
ZAMORA
Series    Series
ALMENDROS TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
9:00 9:30
12/01/2019 12/01/2019 III COPA DE INVIERNO DE C. y L. DE WATERPOLO

VALLADOLID

Clasificación y Calendario

CPTD RÍO ESGUEVA TERRITORIAL SENIOR FEMENINO 9:30 10:30
12/01/2019 12/01/2019 V FASE AUTONÓMICA LARGA DISTANCIA (25 m) VALLADOLID
Series
BENITO SANZ DE LA RICA TERRITORIAL EDADES RFEN 16:00 17:00
13/01/2019 13/01/2019 3ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
3JLTBAV    3LPREBENAV
ÁVILA
Series    Series
SEMINARIO TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
19:30 20:00
13/01/2019 13/01/2019 3ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
3JLTBBE    3LPREBEBE
BENAVENTE
Series    Series
PISCINA MUNICIPAL TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
9:30 10:30
13/01/2019 13/01/2019 3ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
3JLTBLE    3LPREBENLE
LEÓN
Series    Series
LA PALOMERA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
9:15 10:00
13/01/2019 13/01/2019 3ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
3JLTBPA    3LPREBENPA
PALENCIA
Series    Series
CAMPOS GÓTICOS TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
10:00 10:30
13/01/2019 13/01/2019 3ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN
3JLTBSA    3LPREBENSA
SALAMANCA
Series    Series
LA ALAMEDILLA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
10:30 11:00
13/01/2019 13/01/2019 V FASE AUTONÓMICA LARGA DISTANCIA (25 m) VALLADOLID
Series
BENITO SANZ DE LA RICA TERRITORIAL MASTER 9:00 10:00
19/01/2019 19/01/2019 3ª JORNADA LIGA INFANTIL – ALEVÍN
3JLTINZA      3JJLTALZA
ZAMORA
Series    Series
ALMENDROS TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
16:00 16:45
19/01/2019 19/01/2019 V OPEN CASTILLA Y LEÓN MASTER INVIERNO LEÓN
Series   Web
LA PALOMERA NACIONAL MASTER
M: 9:30
T: 15:30
M: 10:30
T: 16:30
20/01/2019 20/01/2019

3ª JORNADA LIGA INFANTIL – ALEVÍN

3JLTINSA     3JJLTALSA

SALAMANCA
Series    Series
LA ALAMEDILLA TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
9:30 10:15
20/01/2019 20/01/2019 3ª JORNADA LIGA INFANTIL – ALEVÍN
3JLTINVA      3JJLTALVA
VALLADOLID
Series    Series
HUERTA DEL REY TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
9:00 10:00
26/01/2019 27/01/2019 IV CTO. C Y L. OPEN ALEVÍN INVIERNO

LEÓN
Series   Web

LA PALOMERA TERRITORIAL ALEVÍN
SM: 09:00
ST: 16:00
DM: 09:00
DT: 15:30

SM: 10:00
ST: 17:00
DM: 10:00
DT: 16:30
1/02/2019
2/02/2019
1/02/2019
2/02/2019

1ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO
1ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO

1FNCABSOAR               1FJNCPALAR 

ARANDA DE DUERO
Series    Series
PISCINA MUNICIPAL CLIMATIZADA TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
20:30
16:30
21:00
17:00
1/02/2019
3/02/2019
1/02/2019
3/02/2019

1ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO
1ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO

1FNCABSOBE               1FJNCPALBE 

BENAVENTE
Series    Series
PISCINA MUNICIPAL TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
21:00
9:30
22:00
10:30
1/02/2019
3/02/2019
1/02/2019
3/02/2019

1ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO
1ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO
1FNCABSOVA               1FJNCPALVA 

VALLADOLID
Series    Series
BENITO SANZ DE LA RICA / HUERTA DEL REY TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
20:00
9:00
20:30
10:00
2/02/2019 2/02/2019

3ª JORNADA LIGA INFANTIL – ALEVÍN

3JLTINPO    3JJLTALPO

PONFERRADA
Series    Series
LA UNIVERSIDAD TERRITORIAL INFANTIL
ALEVÍN
15:30 16:30
2/02/2019 2/02/2019 IV OPEN DE CASTILLA Y LEÓN DE INVIERNO DE ESCUELAS NATACIÓN ARTÍSTICA VALLADOLID CPTD RÍO ESGUEVA NACIONAL
ALEVÍN
INFANTIL
JUNIOR
SENIOR
9:30 10:30
2/02/2019
3/02/2019
2/02/2019
3/02/2019

1ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO
1ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO

1FNCABSOAV               1FJNCPALAV

ÁVILA
Series    Series
SEMINARIO TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
20:30 21:00
2/02/2019
3/02/2019
2/02/2019
3/02/2019

1ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO
1ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO

1FNCABSOBU               1FJNCPALBU 

BURGOS
Series    Series
EL PLANTÍO TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
14:30 15:00
2/02/2019
3/02/2019
2/02/2019
3/02/2019

1ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO
1ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO

1FNCABSOSA               1FJNCPALSA

SALAMANCA
Series    Series
LA ALAMEDILLA TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
20:30
10:30
21:00
11:00
2/02/2019
3/02/2019
2/02/2019
3/02/2019

1ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO
1ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO

1FNCABSOSG               1FJNCPALSG

SEGOVIA
Series    Series
JOSE CARLOS CASADO TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
14:30 15:00
2/02/2019 2/02/2019

1ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO
1ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO

1FNCABSOZA               1FJNCPALZA 

ZAMORA
Series    Series
ALMENDROS TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
9:00
16:00
9:45
16:45
2/02/2019 2/02/2019

4ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

1FNCABSOBU               1FJNCPALBU 

BURGOS
Series    Series
EL PLANTÍO TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
14:30 15:00
2/02/2019 2/02/2019

4ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

4JLTBAR    4LPREBENAR

ARANDA DE DUERO
Series    Series
PISCINA MUNICIPAL CLIMATIZADA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
16:30  17:00
3/02/2019 3/02/2019

1ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO
1ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO

1FNCABSOPA               1FJNCPALPA

PALENCIA
Series    Series
CAMPOS GÓTICOS TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR
10:00 10:30
7/02/2019 10/02/2019 CAMPEONATO DE ESPAÑA OPEN MASTER DE INVIERNO PONTEVEDRA   RFEN MASTER    
9/02/2019 9/02/2019

1ª FASE 1ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO

1ª FASE 2ª J NADADOR COMPLETO PROMESAS Y ABSOLUTO

1FNCABSOLE               1FJNCPALLE

LEÓN

Series   Series

LA PALOMERA TERRITORIAL ABSOLUTO
JUNIOR

9:00

15:00

10:00

16:00

15/02/2019 17/02/2019 VII CTO. DE ESPAÑA NAT FFAA. JUNIOR-INFANTIL CASTELLÓN   RFEN JUNIOR
INFANTIL
   
15/02/2019 15/02/2019

4ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

4JLTBVA    4JLPREBENVA

VALLADOLID
Series    Series
BENITO SANZ DE LA RICA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
20:00 20:30
16/02/2019 16/02/2019

4ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

4JLTBSG    4JLPREBENSG

SEGOVIA
Series    Series

CASINO LA UNIÓN TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
16:30 17:00
16/02/2019 16/02/2019

4ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

4JLTBZA    4JLPREBENZA

ZAMORA
Series    Series
ALMENDROS TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
16:00 16:30
17/02/2019 17/02/2019

4ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

4JLTBAV    4JLPREBENAV

ÁVILA
Series    Series
SEMINARIO TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
19:30 20:00
17/02/2019 17/02/2019

4ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

4JLTBBE    4JLPREBENBE

BENAVENTE
Series    Series
PISCINA MUNICIPAL TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
9:30 10:30
17/02/2019 17/02/2019

4ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

4JLTBLE    4JLPREBENLE

LEÓN
Series    Series
LA PALOMERA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
9:15 10:00
17/02/2019 17/02/2019

4ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

4JLTBPA    4JLPREBENPA

PALENCIA
Series    Series
CAMPOS GÓTICOS TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
10:00 10:30
17/02/2019 17/02/2019

4ª JORNADA LIGA BENJAMÍN - PREBENJAMÍN

4JLTBSA    4JLPREBENSA

SALAMANCA
Series    Series
LA ALAMEDILLA TERRITORIAL BENJAMÍN
PREBENJAMÍN
10:30 11:00
23/02/2019 24/02/2019 CTO. C Y L. INFANTIL INVIERNO

VALLADOLID

Series   Web

CPTD RÍO ESGUEVA TERRITORIAL INFANTIL SM: 09:00
ST: 16:00
DM: 09:00
DT: 15:30
SM: 10:00
ST: 17:00
DM: 10:00
DT: 16:30
23/02/2019 23/02/2019 X CTO. DE ESPAÑA LARGA DISTANCIA NAT (P 50 m) MATARÓ   RFEN EDADES RFEN    

 

Contactar amb l'organitzador
Enviar missatge

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.